„Ranking Szpitali Gdzie Rodzić po Ludzku 2023”

Szanowni Państwo,

Z wielką przyjemnością chcielibyśmy pochwalić się ogromnym wyróżnieniem.
Nasz Szpital, na podstawie opinii i ocen zawartych w ankietach wypełnianych przez Mamy, które wybrały naszą porodówkę i wzięły udział w kampanii społecznej „Głos Matek”, po raz kolejny  znalazł się w czołówce  najlepszych szpitali w województwie podkarpackim w Rankingu Szpitali Gdzie Rodzić po Ludzku 2023.

Jest to szczególnie ważne wyróżnienie dla personelu medycznego oddziału ginekologiczno-położniczego i neonatologicznego, ale także wyzwanie, aby stale dążyć do jak najwyższej jakości usług.

Gratulujemy autorom tego wyróżnienia – naszym ginekologom, neonatologom, anestezjologom, położnym i pielęgniarkom uczestniczącym w tym, jakże ważnym w życiu wydarzeniu – narodzinach dziecka.

Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzącym u nas Kobietom za zaufanie i docenienie naszej ciężkiej pracy. Jest to ogromna motywacja do dalszego działania, bo wszystko co robimy – robiony dla Was.