Oddział Ginekologiczno-Położniczy

Z wielką dumą pragniemy poinformować, że nasz Oddział Ginekologiczno-Położniczy w Lubaczowie po raz kolejny znalazł się wśród 10 najlepszych szpitali położniczych w Polsce i w pierwszej trójce najlepszych szpitali w województwie podkarpackim.
Pani Joanna Pietrusiewicz prezes Fundacji Rodzić po Ludzku przesłała listy gratulacyjne potwierdzające wyniki Rankingu Szpitali Gdzie Rodzić po Ludzku 2022 roku .
Ranking powstaje w oparciu o wyniki ankiety „Głos Matek” wypełnianej przez kobiety po porodzie.
Dziękujemy wszystkim Pacjentkom, które wypełniły ankietę, a tym samym doceniły naszą ciężką pracę i dały nam motywację do dalszego działania . Na ten sukces od wielu lat pracuje cały zespół położnych i lekarzy, ale również „Szkoła Rodzenia „ która przez 26 lat przygotowuje kobiety w ciąży.
Kochani jeszcze raz dziękujemy za tak wysoką ocenę i pamiętajcie, że wszystko co robimy- robimy dla Was.