Zatrudnimy lekarzy

Dyrektor Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Lubaczowie, ul. Mickiewicza 168, 37-600 Lubaczów, pilnie zatrudni od zaraz na dogodnych warunkach finansowo-socjalnych lekarzy następujących specjalizacji: pediatrę, neonatologa, lekarza medycyny ratunkowej, neurologa, kardiologa, specjalistę rehabilitacji medycznej, internistę lub lekarzy w trakcie w/w specjalizacji. Oddział Chorób Wewnętrznych  i oddział Chirurgii Urazowo Ortopedycznej Szpitala SP ZOZ w Lubaczowie posiada możliwość prowadzenia specjalizacji w zakresie odpowiednio chorób wewnętrznych i chirurgii urazowo ortopedycznej. Szpital w Lubaczowie jest w całości nowo wybudowanym obiektem wyposażonym w najnowocześniejszą aparaturę i sprzęt medyczny. Lekarzom o w/w specjalizacjach chcącym podjąć pracę zapewniamy mieszkanie w bloku usytuowanym bardzo blisko Szpitala.

Zainteresowanych ofertą prosimy o kontakt telefoniczny:
(16) 632-81-00 w Sekretariacie SP ZOZ w Lubaczowie w godz. od 7:25-15:00.

Oferujemy korzystne warunki zatrudnienia.