Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Lubaczowie
info@example.com

Related Posts

+48 (016) 632-81-00 +48 (016) 632-81-10
sekretariat@szpital.lubaczowski.com

Innowacyjne operacje w lubaczowskim szpitalu

Niniejszym informujemy Państwa, ze w dniach 11 i 12 maja w lubaczowskim szpitalu w Oddziale Chirurgii Urazowo – Ortopedycznej zostały przeprowadzone 4 operacje implementacji endoprotez stawu barkowego.

Są to niezwykle skomplikowane, rozległe i wymagające bardzo dużej wiedzy, doświadczenia oraz użycia nowatorskich technik i komponentów operacje, których realizacji podejmują się tylko wysokospecjalistyczne jednostki. Nasz szpital, dzięki ambicjom i zaangażowaniu współpracujących z nami ortopedów, Panów dr n. med. Bogusława Rydzaka i dr n. med. Ryszarda Bielaka, dołącza właśnie do tej elitarnej grupy. Operacje te będą przeprowadzane wspólnie z francuskim specjalistą w tej dziedzinie dr Sabri Mahjoub, z którym nasi doktorzy nawiązali kooperację i od dłuższego już czasu współpracują w celu przyswojenia i wdrożenia tych bardzo złożonych technik operacyjnych.

Chcielibyśmy także dodać, że włączenie tego rodzaju zabiegów do zakresu operacji i terapii realizowanych na naszym Oddziale Ortopedii umacnia, już i tak bardzo wysoką pozycję lubaczowskiego szpitala w obszarze leczenia schorzeń układów ruchu, a w szczególności endoprotezoplastyki stawów kolanowych, biodrowych a teraz dodatkowo barkowych.

Wprowadzenie kompleksowej terapii schorzeń stawów barków tj. artroskopii i implementacji endoprotez w naszym szpitalu znacząco wpłynie na jej dostępność dla mieszkańców naszego powiatu i regionu oraz poprawienie ich stanu zdrowia i komfortu życia w tym obszarze.

Źródło zdjęć: www.zlubaczowa.pl

No Comments
Post a Comment
Name
E-mail
Website