Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Lubaczowie
ul. Mickiewicza 168, 37-600 Lubaczów,
tel: +48 (016) 632-81-00,
fax: +48 (016) 6328110,
NIP: 793-14-00-573
Regon: 000306667
e-mail: spzozlubaczow.metorg@o2.pl;
sekretariat@szpital.lubaczowski.com
 
   
         
Szablon zgodny z XHTML
Valid XHTML 1.0 Transitional

Sponsorzy SP ZOZ w Lubaczowie

Dyrekcja Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Lubaczowie składa serdeczne podziękowania za wsparcie finansowe w akcji zorganizowanej przez firmę ALFA-MED Sosnowiec dotyczącej wyposażenia Szpitala w artykuły jednorazowego użytku.

Lista sponsorów- I partia

1. „PROFIT” Biuro Rachunkowe Barbara Wątor

ul. Unii Lubelskiej 6, 37-600 Lubaczów

2. „STAL-BUD” Firma Handlowa Władysława Dryblak

ul. Rzemieślnicza 17, 37-600 Lubaczów

3. „FASADA” Artur Wolańczyk

ul. Graniczna 11/3, 37-610 Narol

4. Robert Wolańczyk Usługi Budowlane

37-613 Ruda Różaniecka 198A

5. Parafia Rzymsko-Katolicka P.W. Najświętszego Serca Pana Jezusa Ks. Proboszcz Marian Wrona

ul. Kościelna 16, 37-522 Szówsko

6. „WTÓR-EKO” Karol Pajda

ul. Sportowa 16 Szówsko, 37-522 Węgrownica

7. „EUREKA” Poradnia Dietetyczna Elżbieta Zadworna

ul. 3 Maja 31, 37-600 Lubaczów

8. „ELEKTRO-BUD” Roboty Elektryczno- Budowlane Czesław Muzyczka

Skołoszów, ul. Franciszkańska 40, 37-550 Radymno

9. PPHU STAKOV Zbigniew Stachów

ul. Kościuszki 35, 37-632 Stary Dzików

 

Lista sponsorów - II partia

1. „PROJEKT-DOM” Projektowanie i Doradztwo Inwestycyjne Henryk Gąsior

Os. Jagiellonów 3/11, 37-600 Lubaczów

2. „TOP-BUD” F.H.U. Krzysztof Brzoza

37-550 Duńkowice 26

3. „GRA-MAR” F.H.U. Marian Mazurkiewicz

37-625 Krowica Hołodowska 33

4.  F.H.U. Jan Szałański

37-613 Ruda Różaniecka

5. „KAPSZBUD” Zakład Budowlany Kazimierz Pszon

37-511 Pełkinie 38

6. „PIGO” Transport Grzegorz Piróg

37-500 Jarosław, Makowisko 157

7. Firma Handlowa „MARES” Marek Jaromi

ul. Franciszkańska 40, 37-550 Skołoszów

8. Firma Usługowa s.c. Usługi Sprzętowo- Transportowe Marek Kiwacki, Zdzisław Kiwacki

ul. Mokra 11, 37-630 Oleszyce

9. Parafia Rzymsko- Katolicka P.W. Świętego Andrzeja Boboli Ks. Prob. Roman Polanka

ul. Mierzwy 1, 37-621 Basznia Dolna

10. „BESTER” PHPU Lesław Bester

ul. Książąt Czartoryskich 42, 37-522 Szówsko- Wiązownica

11. ZWE ELEKTRO- SYSTEM Wacław Mucha

ul. Słowackiego 24, 37-200 Przeworsk

 

Lista sponsorów - III partia

1. „DS TROJNAR” F.H.U. Sebastian Trojnar

ul. Św. Anny 7, 37-600 Lubaczów

2. „TOMBUD” F.H.U. Tomasz Dzięgielowski

Ujkowice 132, 37-713 Maćkowice

3. Usługi Budowlane Rafał Misiak

39-103 Ostrów 581

4.  F.H.U. "WIW BUD" S.C Kraus i Żołyniak

ul. Mickiewicza 105, 37-600 Lubaczów

5. Usługi transportowe Janusz Ożga

37-530 Wylewa

6. Marek Cyrul

ul. Oś. 1000 lecia, 37-500 Jarosław

7. "STAL-DACH" Usługi Ślusarskie Krzysztof Kopciuch

Ul. Wspólna 85, 37-600 Lisie Jamy

8. KS. JÓZEF FLOREK

ul. Krzywa 9, 37-627 Wielkie Oczy

9. Zakład Usług Remontowo-Budowlanych

Ul. Tuchla 9/1, 37-543 Laszki

10. Stanisław Kuczkowski

Ul. Mickiewicza 36, 37-300 Leżajsk

11. Zakład Usług Kominiarskich Leszczawski Henryk

ul. Norwida 6/7, 37-600 Lubaczów

 

LISTA SPONSORÓW - IV partia

1. Piotr Lekowski

u
l. Krasne 1051, 36-007 Krasne

2. Marek Kuraszyński DACHMAX Firma Handlowo- Usługowa

Cewków 140, 37-632 Stary Dzików

3. Krzysztof Brzoza TOP-BUD F.H.U.

37-550 Duńkowice 26

4. Marek Jaromi Firma Handlowa MARES

u
l. Franciszkańska 40, 37-550 Skołoszów

5. Elżbieta Zadworna EUREKA Poradnia Dietetyczna

ul. 3 maja 31, 37-600 Lubaczów

6. Barbara Pawelec Kwiaciarnia ORCHIDEA

u
l. Żeromskiego 8, 37-600 Lubaczów

7. Jan Pokrywka AGRO- MAL Sp. j.

u
l. ABP Baziaka 15A, 37-600 Lubaczów

8. Tadeusz Pokrywka AGRO- MAL Sp. j.

u
l. ABP Baziaka 15A, 37-600 Lubaczów

9. Robert Wolańczyk ROB- MUR Usługi Budowlane

37-613 Ruda Różaniecka 198A

10. Ryszard Ważny ELEKTRONIC Sprzęt RTV i AGD

u
l. Rynek 27, 37-600 Lubaczów

 

LISTA SPONSORÓW- V partia

1. Zenon Weselak PPUH EXPORT- IMPORT „WESELAK”

Os. Jagiellonów 2/47, 37-600 Lubaczów

2. Henryk Leszczawski Zakład Usług Kominiarskich

Ul. Norwida 6/7, 37-600 Lubaczów

3. Krzysztof Brzoza TOP-BUD F.H.U.

37-550 Duńkowice 26

4. Marian Mazurkiewicz „GRA- MAR” FHU

37-625 Krowica Hołodowska

5. Elżbieta Zadworna EUREKA Poradnia Dietetyczna

Ul. 3 maja 31, 37-600 Lubaczów

6. Marek Zygarlicki Gospodarstwo Rolne

Stary Lubliniec 34, 37-611 Cieszanów

7. Teresa i Bolesław Pelc Usługi Transportowe

Stare Sioło 44, 37-630 Oleszyce

8. Beata Żyła Sklep Odzieżowy Aleksandra

Oś. Unii Lubelskiej 3A, 37-600 Lubaczów

9. Tadeusz Broś  Hotel Restauracja u Dina

Ul. Braszewskiego 3, 37-600 Lubaczów

10. Robert Romanko FHU MULTIKRAM

Ul. Łukawiecka 63, 37-623 Wielkie Oczy

11. Dorota Stadnicka AGMK

37-627 Kobylnica Wołoska

12. Marzena Kuszka Pośrednictwo w Dostawie Mleka

Ul. Kościuszki 2, 37-632 Stary Dzików

13. Marcin Bodnar HYDRO- BUD

Ul. Targowa 4, 37-610 Narol

14. Dorota Kostrzycka- Sołtys

Ul. Kościuszki 14, 37-614 Płazów

 

LISTA SPONSORÓW- VI partia

1. Ks. Proboszcz Józef Florek


Ul. Krzywa 9, 37-627 Wielkie Oczy

2. Krzysztof Brzoza TOP-BUD F.H.U.

37-550 Duńkowice 26